27 груд. 2017 р.

Володимиру Арешонкову знову не пощастило з благодійністю?


"Друзі, ось читаю таке на сайті Олевської міськради: "Для Центру первинної медико-санітарної допомоги за сприяння народного депутата України Володимира Арешонкова придбали новий автомобіль Renault Dokker. Авто слугуватиме для перевезення медичного персоналу, лікарських засобів та медичного обладнання. За словами головного лікаря ЦПМСД Людмили Орлицької, лікарям доводиться по декілька разів на тиждень їхати до Житомира, тому автомобіль був потрібний давно. Переможцем тендеру стало ТОВ “Полісся Моторс Груп”, вартість автомобіля становить 462 200 гривень.
«Завдяки об’єднаним зусиллям народного депутата Володимира Арешонкова, міського голови Олега Омельчука, голови Олевської РДА Дмитра Лазаренката депутатів Олевської міської ради Центр первинної медико-санітарної допомоги зміг придбати автомобіль Рено Докер. На сьогоднішній день, це маленька перемога у великій битві, яка очікує нас попереду і називається «медична реформа». Звичайно, наш заклад потребує оновлення матеріально-технічного оснащення, ремонтних робіт будівель структурних підрозділів Центру та подальшого укомплектування автобази Центру ПМСД. Дякую, шановні представники влади, що проблеми медицини не залишились байдужими для Вас, і Ваша допомога стала великим внеском у розвиток сімейної медицини», – прокоментувала покупку Людмила Орлицька.


Новеньке авто стало гарним передноворічним подарунком для медиків. Будемо сподіватись, що у наступному році вдасться зробили ще більше корисного для медицини." - і мимоволі запитую себе, хто які доклав зусилля, і за скільки купили, а 462 200 гривень... перевірить би вартість на ото-мотто чи навіть на авторіа, такого ж, думаю, що різниця в сумі всіх би здивувала, а вона близько 50-80 тисяч (дивіться скрин)...
У нас було стільки коштів, проблема в тому, що було... а цю машину купив Арешонков і то по державній програмі! А де заслуга Омельчука, тим більше Лазаренка я не знаю, от поясніть!?. Могли легко купити 5 таких авто і 2 шкільних автобуси, а взяли і ліквідували підтоплення, перекрили. термосонували, освітлили, просвяткували, проподорожували, пробухали... десь так... але кінець позитивний, ось нате і вам, як собаці кістку з барського столу - автомобіль... треба було ще всіх депутатів і членів виконкому туди для спільного фото, З Новим Роком, якщо коротко!" - повідомляє на своїй сторінці в Фейсбук Мирослав Левчук. Джерело: Древлянська правда.
Попередня новина
Наступна новина