15 груд. 2017 р.

Суд знову зобов’язав Генпрокуратуру відновити розслідування справи Пашинського щодо стрілянини

Печерський райсуд Києва зобов’язав Генеральну прокуратуру відновити розслідування кримінального провадження про стрільбу народного депутата Сергія Пашинського у В’ячеслава Хімікуса в Київській області.

Як передають “Українські Новини“, про це повідомила адвокат Хімікуса Марина Паринова,
“Сьогодні суд повністю задовольнив наші позовні вимоги”, – сказала вона.
Зазначається, що суд визнав незаконною і скасував постанову слідчого Генпрокуратури про закриття кримінального провадження.
Відповідно, у такий спосіб суд зобов’язав Генпрокуратуру відновити розслідування.
Як відомо, 31 грудня 2016 року в лісі біля одного із сіл Васильківського району Київської області стався конфлікт між нардепом від “Народного фронту” Сергієм Пашинським і місцевим жителем В’ячеславом Хімікусом. В ході конфлікту Пашинський вистрілив Хімікусу в ногу з пістолета. Хімікус вдарив Пашинського пляшкою по голові.
У лютому цього року Печерський райсуд Києва визнав Хімікуса потерпілим.
Депутат заявив, що нападником був саме Хімікус.
4 травня Печерський районний суд скасував постанову слідчого про відмову у визнанні народного депутата Сергія Пашинського потерпілим.
У квітні, суд своїм рішенням зобов’язав Генпрокуратуру почати розслідування нападу народного депутата Сергія Пашинського на В’ячеслава Хімікуса.
Однак уже в серпні Генеральна прокуратура закрила справу щодо нардепа Пашинського.
А в жовтні адвокат В’ячеслава Хімікуса Марина Паринова повідомила про судове скасування постанови ГПУ про закриття провадження проти її слідчого через затягування ним розгляду справи про скоєне Пашинським
Попередня новина
Наступна новина