21 лист. 2017 р.

Передумали бути депутатами...

Голова Овруцької райдержадміністрації Юрій Дивинський та голова Радомишльської райради Олександр Потієнко відмовилися від здобутих ними депутатських мандатів на користь займаних посад. Обоє балотувалися на виборах до об’єднаних територіальних громад від Блоку Петра Порошенка.
Окрім них, від депутатства відмовився також обраний від «Самопомочі» голова Ставецької сільської ради Радомишльського району Віктор Волинець. Відповідну інформацію оприлюднили на сайті Центральної виборчої комісії.
За інформацією ЦВК, найпершим від мандата депутата Овруцької міської громади відмовився Юрій Дивинський. Заява від нього надійшла 8 листопада. Олександр Потієнко та Віктор Волинець звернулися із відмовою від депутатства 15 листопада.
Серед усіх областей, у яких обрані депутати відмовилися від отриманих повноважень, перше місце посіла Черкащина. Там депутатами не схотіли бути після обрання аж семеро осіб. Житомирщина по кількості відмов від депутатства посіла друге місце. Адже ще у чотрирьох областях, де проходили вибори до ОТГ, Центрвиборчком зареєстрував всього по дві відмови від мандатів.
Попередня новина
Наступна новина