17 лист. 2017 р.

В Коростенському лісгоспі лісову охорону «озброїли» відеокамерами

Всі 6 рейдових автомобілів державного підприємства «Коростенське лісомисливське господарство»,що на Житомирщині,  на яких лісова охорона проводить охорону лісів від лісопорушень, обладнали сертифікованими відеореєстраторами. А працівників державної лісової охорони, які задіяні в рейдах, в лісгоспі взялися забезпечити нагрудними відеокамерами. 
До таких безпрецедентних заходів у підприємстві змушені були вдатися через вкрай складну ситуацію в питаннях охорони лісу. Адже через безкарність лісопорушники сьогодні діють нахабно та нерідко агресивно. А беззбройна лісова охорона зазнає фізичних нападів. Відомі випадки, коли «чорні» лісоруби пошкоджують або й знищують  транспортний засіб лісгоспу.
«Сьогодні в лісгоспі цілодобове патрулювання лісу здійснюють 6 рейдових бригад – по одній в кожному лісництві та ще одна в лісгоспі, – розповідає директор підприємства Володимир Бадзян. –Вони працюють за закритим графіком  чергування, тобто лише керівник знає, яка бригада сьогодні патрулює в якому лісництві. Нова техніка, яку підприємство придбало лісовій охороні – сертифікована. Сподіваємося, що вона допоможе захистити життя і здоровя наших працівників та  ліси підприємства.»
На вищезазначене обладнання лісгосп уже витратив майже 33 тисячі гривень. Ще близько 80 тисяч гривень планують витратити найближчим часом для придбання відеокамер усім членам рейдових бригад.
«Витрати це немалі, але, з огляду на те, якої шкоди завдають лісопорушники – цілком виправдані, – переконаний керівник лісгоспу.
Попередня новина
Наступна новина