20 лист. 2017 р.

202 проекти реалізовують об’єднані громади Житомирщини цього року

У 2017 році об’єднані громади Житомирщини реалізують 202 проекти за кошти ДФРР, субвенції на розвиток інфраструктури та міжнародної грантової підтримки.

Про це повідомляють департамент містобудування, архітектури, будівництва та ЖКГ облдержадміністрації й об’єднані громади.

Цьогоріч 32 громадам області на реалізацію проектів виділили155,1 млн грн інфраструктурної субвенції та більше 33 млн грн з Державного фонду регіонального розвитку.

Найбільше проектів втілюються в Олевській ОТГ – 23, Народицькій ОТГ – 22, Білокоровицькій ОТГ – 10 та Чоповицькій ОТГ – 9.

На реалізацію об’єктів у громадах області з коштів субвенції вже спрямували 46 млн 221 тис. грн, з місцевих – 3 млн 287 тис. грн.

Більшість проектів, які відновлюються в ОТГ, – заклади освіти (школи, ДНЗ) та охорони здоров’я (амбулаторії, ФАПи) реконструкція вуличного освітлення та доріг, відновлення водогінних мереж, закупка спецтехніки.

Активно використовують субвенцію в Олевській громаді – 8,2 млн грн вже витрачено на реконструкцію дошкільних навчальних закладів, шкіл, доріг та освітлення; Народицькій – 5,3 млн грн витрачено на ремонт водопровідної та каналізаційної мереж, навчальних закладів, артезіанських свердловин; Баранівській – 4,9 млн грн на придбання спецтехніки (сміттєвоз, баки), відновлення амбулаторій та ФАПів.

Кошти міжнародних організацій залучили 8 громад на проекти вуличного освітлення, будівництво спортмайданчиків, реконструкцію танцювального залу, благоустрій зупинок, впровадження енергоефективних заходів тощо.
Попередня новина
Наступна новина