5 жовт. 2017 р.

Коростенcька міська рада розірве договір з компанією, яка керує індустріальним парком

Коростенська міська рада на найближчій сесії 19 жовтня розірве угоду щодо індустріального парку у районному центрі. Відповідний проект рішення розміщений на сайті органу місцевого самоврядування.
1. Розірвати договір «Про створення та функціонування індустріального парку «Коростень», укладений між Коростенською міською радою та ТОВ «Екобау Сервіс» в зв’язку з порушенням керуючою компанією ТОВ «Екобау Сервіс» істотних умов договору.
2. Рішення міської ради від 16.07.2015 р. No1939 «Про затвердження переможця конкурсу з вибору керуючої компанії індустріального парку «Коростень» та затвердження проекту договору, вважати таким що втратило чинність.
3. Юридичному відділу виконавчого комітету Коростенської міської ради провести процедуру розірвання договору з ТОВ «Екобау Сервіс» згідно чинного законодавства», – йдеться у документі.
Земельна ділянка під індустріальний парк «Коростень» займає понад 42 га. У користування ТОВ «Екобау Сервіс» її передали ще у травні 2015 року.
Згідно із реєстром фізичних та юридичних осіб, згадане підприємство зареєстроване у Києві. Його власниками є киянин Віктор Кіптик та жителька Київської області Євгенія Козиліна. Співзасновником «Екобау Сервіс» є також британська компанія «Мідкорп Пропертіз».
До слова, індустріальний парк — це територія, виділена при плануванні міста для промислового розвитку. Метою створення таких парків є забезпечення підприємств спільною розвинутою інфраструктурою та забезпечення контролю над виробництвом та впливом на навколишнє середовище.
Попередня новина
Наступна новина