7 жовт. 2017 р.

ХТО ПОКЛАВ ДО КИШЕНІ ПІВМІЛЬЙОНА ЗА ЛЬВІВСЬКЕ СМІТТЯ В КОРОСТЕНСЬКОМУ РАЙОНІ?

 6 жовтня Житомирська облдержадміністрація та Житомирська обласна рада після звернення депутата від УКРОПу Віталія Науменка звернули увагу на проблему мешканців села Ходаки Коростенського району. Люди вже місяць потерпають від сусідства із сотнями тонн львівського сміття.
За словами укропівця, про проблему він дізнався 5 жовтня, надвечір, від місцевих громадських активістів, а 6
жовтня зранку вже приїхав на місце. З'ясувалося, що львівське сміття почали потайки завозити в Ходаки ще місяць тому і скидали на території місцевого орендаря. Селяни повідомили про це Коростенську райдержадміністрацію та правоохоронні органи і просили вивезти сміття із села. Але протягом двох тижнів не отримали результату, тож вирішили звернулися по допомогу до укропівців. Люди обурюються: якщо проблему зі львівським сміттям не вирішать – перекриють трасу Київ-Варшава.
«Мешканці Ходаків розповіли мені, що фури приїздили ночами. Територія, орендована підприємцем, має високий паркан. Тож про львівський «подарунок» деякий час навіть не здогадувалися. Тільки потім діти знайшли чеки, які підтверджували походження сміття. За попередніми підрахунками, в селі скинули 40 фур відходів, – зауважив Віталій Науменко. – Розуміючи серйозність проблеми, я сьогодні вирушив до Житомира та повідомив про ситуацію очільника облради та заступника голови облдержадміністрації. Також цю інформацію передали до Головного управління Національної поліції у Житомирській області та Державної екологічної інспекції Житомирщини. Сподіваюся, що непотріб швидко буде вивезено, винних покарано, а надалі таких ситуацій не виникатиме».
Зараз Державна екологічна інспекція у Житомирській області почала перевірку за фактом незаконного поводження з твердими побутовими відходами в селі Ходаки.
PS: За вивезення та утилізацію сміття Львівські компанії платять охочим 25 тис.грн.
Відстань Львів -  с. Ходаки - Львів через Житомир 1000 км.- 8 грн./км.
За перевезення водії оримують 8000 грн. за паливо + 3000 грн.водію.
Чистий прибуток даної схеми - 14 тис.грн з фури, а їх 40.

Попередня новина
Наступна новина