21 жовт. 2017 р.

Копач криниці загинув під завалами землі в Лугинському районі

У Лугинах на території одного з підприємств рятувальники витягнули з криниці тіло чоловіка, якого завалило землею.
«9 жовтня о 15:30 до Служби порятунку «101» смт Лугини надійшло повідомлення про те, що на території одного з підприємств у недобудованому колодязі чоловіка засипало землею. Необхідна допомога рятувальників у його вилученні»,  – повідомили у відомстві.
За інформацією рятувальників, бригада робочих копала колодязь, глибина якого на той момент складала близько 8 метрів. Під час роботи чоловіки наткнулись на камінь, який вирішили розбити за допомогою перфоратора. В результаті стався обвал ґрунту і одного з чоловіків повністю засипало землею. До прибуття бійців ДСНС робочі намагалися самостійно його відкопати.
«Існувала загроза повторного зсуву землі, адже у колодязі не були встановлені кільця. Один із чоловіків спустився у середину і набираючи землю у відро, за допомогою рятувальної мотузки, передавав його на поверхню надзвичайникам. Таким чином він відкопав по пояс непритомного потерпілого. А потім обв’язав його рятувальними ременем, закріпленим за мотузку, завдяки чому бійці ДСНС змогли витягнути постраждалого на поверхню»,  – інформує ДСНС.
Врятувати чоловіка не вдалося – медики констатували його смерть. Наразі усі обставини події встановлюються фахівцями.
Попередня новина
Наступна новина