18 жовт. 2017 р.

Крадіжку грошей з банківського рахунку в Овручі розслідує поліція

За попередніми даними, житель райцентру, скориставшись довірою знайомої, зняв з її банківської картки понад 2 тисячі гривень. Нині триває з’ясування обставин події.
16 жовтня до поліції звернулась 43-річна жителька м. Овруча із повідомленням про крадіжку з її банківського рахунку коштів.
Поліцейські з’ясували, що злодіяння було вчинено минулого дня, а у його скоєнні жінка підозрює свого 20-річного знайомого, якому довірила банківську картку.
Відповідна інформація була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.185 (Крадіжка) ККУ.
Правоохоронці провели низку заходів, у тому числі розшукали молодика, на якого вказала заявниця. Хлопець зізнався у скоєному.
Нині триває подальше з’ясування обставин події.
За чинним законодавством крадіжка карається штрафом від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від 80 до 240 годин, або виправними роботами на строк до 2 років, або арештом на строк до 6 місяців, або позбавленням волі на строк до 3 років.
Шановні громадяни! Не забувайте вчасно подбати про безпеку свого майна. Пам’ятайте про те, що не можна зберігати пін-коди та іншу таємну інформацію щодо доступу до ваших банківських рахунків разом з пластиковими картками. Не повідомляйте нікому конфіденційну інформацію, що може полегшити доступ до ваших заощаджень. Будьте розважливими!
Попередня новина
Наступна новина