17 жовт. 2017 р.

ФК Полісся в Коростені вдруге не зміг обіграти вінницьку "Ниву-В". ВІДЕО

У неділю, 15 жовтня, житомирський ФК “Полісся” зустрівся із вінницькою “Нивою-В” в матчі 16 туру ІІ ліги України з футболу. Гра проходила за важких погодних умов. З перших секунд матчу розпочалася злива, яка перейшла в дощ лише до середини тайму. Відтак на полі було багато боротьби.
Житомиряни створили декілька небезпечних моментів у воріт гостей, але на 27 хвилині отримали контратаку, яка завершилася голом у ворота Дмитра Міхєєва. Шанси відігратися до перерви у житомирян були, хай не багато. Але дійсно гострих моментів біля воріт вінничан не виникало.
В другому таймі другий м'яч у ворота “Полісся” залетів від свого жзахисника Охріменка. В підсмку 0:2 і житомиряни знову поступаютьс вінничанам.

ФК Полісся (Житомир) — ФК “Нива-В” (Вінниця) - 0:2 (0:1)