24 жовт. 2017 р.

60 рятувальників надали допомогу медикам у транспортуванні хворої жінки вагою понад 370 кг до «карети» швидкої допомоги

Протягом двох останніх місяців Коростенським міськрайонним відділом Управління ДСНС України у Житомирській області спільно з Центром екстреної медичної допомоги «Олеся», що у м. Дніпро, розроблявся план заходів щодо транспортування хворої жінки з м. Коростень на лікування за кордон. Особливість цих заходів полягала в тому, що вона страждає на так звану «слонову хворобу» і на сьогодні її вага складає вже понад 370 кг.
Жінці запропонували лікування у м. Хінтерцартен, що в Германії і Центр екстреної медичної допомоги «Олеся» зголосився доставити туди хвору. Для цього ними був наданий автомобіль швидкої медичної допомоги.
Головна складність полягала у транспортуванні жінки з її квартири до «карети» швидкої. Через вхідні двері оселі це зробити було не можливо, так як їхня ширина складала 80 см. На щастя, квартира знаходилася на першому поверсі двоповерхового багатоквартирного житлового будинку. Коростенські рятувальники спільно з медичним центром виготовили спеціальний пристрій та засоби, а одне з підприємств Коростеня надало вивантажувач, за допомогою чого 60 чоловік особового складу 8-ї Державної пожежно-рятувальної частини транспортували хвору через вікно квартири на вулицю, а потім вже до автомобіля швидкої допомоги, який доставить її на лікування до Німеччини.
Родичі жінки, а також сусіди і всі небайдужі місцеві мешканці висловили слова щирої вдячності рятувальникам за професійно проведену роботу, що тривала понад дві години.
03.jpg04.jpg
Попередня новина
Наступна новина