27 жовт. 2017 р.

3,5 мільйонів за харчування дітей-чорнобильців Олевська РДА заплатить коростенській фірмі

Управління праці та соціального захисту населення Олевської райдержадміністрації заплатить 3,5 млн грн за гаряче харчування для дітей – чорнобильців, які навчаються в зоні радіоактивного забруднення. Про це повідомила прес -служба Олевської міської ради. Наразі надійшли кошти на харчування дітей до кінця 2017 року. Чи буде продовжено безкоштовне харчування з початку 2018 року у міській раді поки не знають.
 «З 25 жовтня цього року розпочинається безкоштовне гаряче харчування для дітей-чорнобильців третьої категорії. Вартість одного «дітодня» становить від 28 грн 82 коп. до 32грн 74 коп, в залежності від вікової категорії», – йдеться у повідомленні.
Наразі в Олевській об’єднаній територіальній громаді 26 шкільних закладів, які відносяться до 3 чорнобильської зони. Також безкоштовно харчуватимуть учнів шкіл Білокоровицької ОТГ та Радовельської сільської ради. Загалом це 3 тис. 41 дитина, які постраждали від Чорнобильської катастрофи.
До слова, за інформацією порталу публічних закупівель «ProZorro», тендер на харчування дітей виграло коростенське ТОВ «Продцентр-плюс».
Попередня новина
Наступна новина