22 жовт. 2017 р.

На Коростенщині накладено арешт на 11 автомобілей, помпи та інший інвентар, старателів які незаконно видобували бурштин

Коростенська місцева прокуратура забезпечує процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за фактом незаконного видобутку бурштину групою осіб поблизу села Ушиця Коростенського району, за ч. 2 ст. 240 КК України.

У четвер, 19 жовтня 2017 року, за клопотанням, погодженим із процесуальним керівником, ухвалою Коростенського міськрайонного суду накладено арешт на вилучене каміння бурштину, автотехніку та інвентар, за допомогою якого здійснювався незаконний видобуток. Це, зокрема, 4 саморобні помпи на базі двигунів «Мерседес», 11 автомобілів різних марок, 41 пожежний рукав, бензиновий генератор, 25 сачків, металеві труби, 5 електроосвітлювальних ламп, каністри з паливом та 11 камінців різних фракцій, вилучені на місці протиправного видобутку бурштину.

Нагадаємо, що групу осіб, жителів Житомирської, Вінницької та Рівненської областей, правоохоронці виявили 14 жовтня цього року неподалік с. Ушиця Коростенського району. 

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює місцевий відділ поліції.

На даний час тривають слідчі дії, необхідні для встановлення усіх обставин справи, завданої довкіллю шкоди та притягнення винних осіб до кримінальної відповідальності.
Попередня новина
Наступна новина