4 вер. 2017 р.

На Овручині прикордонники затримали дві вантажівки з лісом-кругляком без документів


Співробітники внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби виявили факт незаконного перевезення лісу-кругляка без товаросупровідних документів та який, ймовірно, був вирубаний у незаконний спосіб.
Так, сьогодні зранку неподалік від українсько-білоруського кордону в Овруцькому районі Житомирської області прикордонники Житомирського загону в ході реалізації оперативної інформації співробітників внутрішньої та власної безпеки Держприкордонслужби виявили 2 автомобіля «ЗіЛ», завантажені лісоматеріалом, а саме – кругляк дуба, та ще 2 автівки «УРАЛ»-навантажувач та «ВАЗ», які, ймовірно, їх супроводжували. В ході подальшої перевірки встановлено, що у водіїв вантажівок не має документів,  що посвідчують особу, та відсутні супровідні документи на лісоматеріал.
До місця затримання негайно викликано співробітників Національної поліції.
По даному факту до Національної поліції в Житомирській області направлено повідомлення про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ст. 246 КК України «Незаконна порубка лісу». Також складено відповідні адміністративні матеріали щодо притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 202 КупАП.
Представниками Національної поліції були вилучені транспортні засоби встановленим порядком.

Попередня новина
Наступна новина