29 вер. 2017 р.

В ОЛЕВСЬКОМУ РАЙОНІ ПОЛІЦІЯ ЗАТРИМАЛА ЧОТИРЬОХ БУРШТИНОШУКАЧІВ (ФОТО)

10_вебВ Олевському районі працівники рейдової групи поліції затримали групу місцевих  жителів, які за допомогою мотопомпи та приладдя намагалися видобувати бурштин. У них вилучили знаряддя незаконного промислу. Нині розпочато кримінальне провадження.
101_веб27 вересня під час оперативно-профілактичного відпрацювання територій, де можливий незаконний видобуток бурштину, рейдова група, до складу якої увійшли працівники обласного ГУНП та Управління захисту економіки Національної поліції, поблизу с. Шебедихи виявили чотирьох старателів.
Троє чоловіків та жінка за допомогою мотопомпи розмивали ґрунт для видобутку «сонячного каміння». Як з’ясувалось, всі вони – жителі смт Нових Білокоровичів Олевського району, віком від 24 до 63 років.
102_вебЗ місця події працівники слідчо-оперативної групи Олевського відділення поліції вилучили мотопомпу, пожежні рукави, забірник для води та інше обладнання, за допомогою яких бурштиношукачі здійснювали незаконний промисел.
Нині розпочато кримінальне провадження за ст. 15 (Замах на злочин) та ст. 240 (Порушення правил охорони або використання надр) Кримінального кодексу України. За чинним законодавством подібні протиправні дії караються штрафними санкціями, обмеженням або позбавленням волі строком до 3 років.
Попередня новина
Наступна новина