24 вер. 2017 р.

Коростенці взяли участь в Кубку Житомирської області з легкої атлетики

Минулими вихідними на стадіоні Житомирського агротехнічного коледжу ЖРЦ «ІНВАСПОРТ» провів Кубок Житомирської області з легкої атлетики серед дітей та осіб з обмеженими фізичними можливостями та з нагоди Дня фізичної культури та спорту.
У змаганнях прийняли участь спортсмени:
- ЖРЦ «Інваспорт»,
- Житомирської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат,
- Житомирської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІІ ступенів №2,
- Потіївської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату,
- Любарської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату,
- Коростишівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату,
- Березівськогонавчально-реабілітаційного центру,
- Коростенської громадської організації «Сила духа»,
- УТОСУ м. Коростень
- спортсмени з міста Бердичів.

Загалом у змаганнях взяли участь близько 55 учасників.
Спортсмени змагались у різних дисциплінах на особисту першість, кожен у своїх нозологіях (категоріях), в особистому заліку, а саме: біг 100 м, 200 м, 400 м, 800 м, 1500 м, стрибки у довжину з розбігу, штовхання ядра, метання диску.Змагання пройшли відповідно Положення проведення кубку області та Регламентів серед спортсменів з інвалідністю за нозологіями.
Запекла спортивна боротьба тривала від самого початку змагань. Найбільш емоційно вона проходила у бігу на 100 м., секторі для штовхання ядра та секторі длястрибків в довжину. На завершення змагань, виснажені, але щасливі всі на урочистій церемонії нагородження посмішками та оплесками проводжали переможців та призерів змагань. У Кубку області приймав участь у секторі для штовхання ядра учасник трьох Паралімпійських ігор, та зокрема срібний призер паралімпіади у Пекіні з метання диску – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики - Микола Жабняк, який показав свій перший результат в цьому сезоні зі штовхання ядра – 13.22см.
Крім особистої підготовки спортсменів, гарна сонячна погода, сприятливий вітер, що є дуже важливим чинником впливу в легкій атлетиці на результати спортсменів та професійна організація змагань, сприяли багатьом спортсменам покращили свої особисті рекорди, виконати та підтвердити спортивні розряди.
ЖРЦ «ІНВАСПОРТ» привітав учасників змагань з початком нового спортивного сезону, а також відзначив кращих тренерів з нагоди Дня фізичної культури та спорту.
Особлива подяка керівництву Житомирського агротехнічному коледжу за підготовку стадіону для проведення змагань та Спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школи олімпійського резерву з легкої атлетики за висококваліфіковану суддівську колегію, на чолі з головним суддею змагань Єдиначем Сергієм Миколайовичем, якаяк завжди на високому рівні провела змаганнях серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями.
Спортивний Житомир
Попередня новина
Наступна новина