31 серп. 2017 р.

Жіночий монастир, що у Малинському районі, відзначив престольне свято (ФОТО)

У Cтавропігійному жіночому монастирі на честь Афонської ікони Божої Матері, що у Чоповичах Малинського району, 28 серпня відзначили престольне свято на честь Успіння Божої Матері. Про це повідомили на офіційній сторінці монастиря у Facebook.
«У день Успіння Пресвятої Богородиці в нашій обителі відзначили Престольне свято. За благословенням Блаженнійшого Онуфрія Митрополита Київського та всієї України, святкову Божественну Літургію очолив Духівник монастиря, настоятель храму святителя Михаїла, першого митрополита Київського, протоієрей Роман Барановський. Спільно з нами молилися сестри милосердя, братія, паломники з різних куточків України», – йдеться у повідомленні.
До слова, розбудова жіночої обителі розпочалася тринадцять років тому з общини сестер милосердя. Тоді тут стояв вагончик, де жили кілька жінок, які обрали чернече життя. Нині в монастирі живуть кілька десятків монахинь та послушниць. Тут строгий Афонський устав, цілодобо, без перерв читається неусипний Псалтир. Монастирський храм зведений на дванадцяти стовпах, обкладених камінням із гори Афон, що в Греції. При монастирі шиють чернечий одяг, печуть хліб, пишуть ікони, виготовляють ліки на основні природних матеріалів, займаються миловарінням, працюють на городі та доглядають за тваринами. Окрім корів, коней, овець, кіз та курей тут живуть кавказькі вівчарки, віслюк та страуси.Попередня новина
Наступна новина