30 серп. 2017 р.

ЧОМУ ЖИТОМИРЯН ЛЯКАЮТЬ КОРОСТЕНСЬКИМИ ТІТУШКАМИ (ВІДЕО)

Жителі мікрорайону «Гормолзавод» виступають категорично проти будівництва автозаправки біля своїх будинків.
Про це ініціативна група містян заявила на сесії Житомирської міської ради 29 серпня.
Так мешканці проспекту Незалежності занепокоєні досить близьким сусідством з АЗС, позаяк відстань від неї до найближчої багатоповерхівки – менше 10 м.
«Біля житлових будинків хочуть побудувати автозаправну станцію з рестораном та автомийкою. Жителі навколишніх будинків виступають категорично проти будівництва цього об’єкту підвищеної небезпеки. Так відстань від заправки до найближчого будинку – менше 10 м», - розповідає активіст Денис Шушмаєв.
Місцевий житель Микола Шахрай наголосив також й на тому, що автозаправка, в перспективі, може стати причиною серйозних захворювань. Відтак, мікрорайон з майже 5-ти тисячним населення, наражається на реальну небезпеку.
«Коли там починають будувати автозаправку, то всі розуміють, що це: рак, туберкульоз, псоріаз та інші хвороби. А наш мікрорайон заселений великою кількістю молодих сімей та дітками. Окрім цього, проспект Незалежності сильно загазований, адже це одна із центральних трас міста. А якщо на додачу побудують АЗС – то це буде велика біда», - наголосив житель пр-кту Незалежності Микола Шахрай.
Також містяни зазначили, що згідно нормативних документів, такий об’єкт як АЗС взагалі заборонено будувати у їх мікрорайоні.
«Нашим чинним законодавством передбачено, які саме об’єкти можуть бути побудовані на такій території, в таких районах. Це вичерпний перелік, і АЗС не входять до цього списку», - додав Микола Шахрай.
І хоча за словами мешканців до них почали надходити погрози зі сторони представників компанії АЗС, вони готові й надалі захищати свою територію від подібних забудов.
«Коли ми вчора проводили зустріч із юристом компанії, то нам сказали, що якщо ми будемо й надалі проводити акції протесту, то приїдуть тітушки з Коростеня (саме з цього міста компанія), і ми получимо в ніс.  Сподіваюся міська рада не допустить цього, адже буде велика бойня. А місту, це не потрібно», - Микола Шахрай.
Заслухавши містян, Сергій Сухомлин пообіцяв вже завтра провести зустріч з ними та представниками компанії автозаправки. Також міський голова надав доручення інспекції з благоустрою проконтролювати, аби подальші будівельні робити були тимчасово призупинені.
Попередня новина
Наступна новина