14 серп. 2017 р.

“Через нього гинуть наші хлопці….” Новий військовий скандал навколо Пашинського сколихнув всю Україну. Таке пробачити неможливо

Пашинський з подільниками бронетанкового заводу наживалися на виготовленні бракованої бронетехніки, піддаючи солдат ВСУ смертельної небезпеки.
Про це в своїй статті пише Дмитро Менделєєв. 
«Ці «Кулібіни» використовували для виготовлення корпусів БТР сталь не призначену для кулестійкості, яка не була передбачена конструкторською документацією», – вказує автор.
При цьому, з листа гендиректора ДК «Укроборонпром» Романа Романова на ім'я президента від 27.06.2017, присвяченого взаємодії між держконцерном і Міноборони, повідомляється, що «Укроборонпром» вимагає від військового відомства не застосовувати на випробуваннях бронестійкості бронетранспортерів боєприпаси з посиленими енергетичними характеристиками.
Як стало відомо, замовлення на дані бронетранспортери лобіював глава комітету ВРУ з питань національної безпеки і оборони Сергій Пашинський.
Джерела кажуть, що Сергій Пашинський добре обізнаний по бракованих БТРах і брав участь у відмиванні грошей на даному держ. замовленні.
Таким чином, піддаючи солдат ВСУ смертельній небезпеки, Сергій Пашинський з подільниками поділили близько 26 мільйонів гривень.
Джерело: korupciya.com

Попередня новина
Наступна новина