25 лип. 2017 р.

Прокуратура продовжила розгляд справи про визнання незаконним надання ТОВ «Валки-ільменіт» дозволу на...

Прокуратура Житомирщини довела у суді апеляційної інстанції  незаконність закриття провадження у справі щодо визнання потиправним надання ТОВ «Валки-Ільменіт» дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки у Коростенському районі.
Установлено, що Стремигородською сільською радою у травні 2016 року, усупереч вимогам Земельного кодексу України, прийнято неправомірне рішення про надання зазначеного дозволу без проведення земельних торгів. До того ж, відповідно до Генерального плану забудови населеного пункту, земельна ділянка площею  0,5 га відноситься до земель громадської та житлової забудови.
Коростенською місцевою прокуратурою заявлено позов про скасування  незаконного дозволу щодо надання в оренду земельної ділянки для розміщення основних, підсобних і допоміжних споруд та будівель для потреб, пов’язаних з користуванням надрами.
Проте, Житомирський окружний адміністративний суд дійшовши висновку, що зазначену справу не належить розглядати у порядку адміністративного судочинства, закрив провадження.
Органи прокуратури області не погодилися із таким рішенням, оскарживши його в апеляційній інстанції.
Житомирським апеляційним адміністративним судом доводи прокуратури визнано обґрунтованими, скаргу задоволено.
Відтак, ухвалу суду першої інстанції скасовано та справу направлено для продовження розгляду і прийняття законного рішення до Житомирського окружного адміністративного суду.
Джерело: Прес-служба прокуратури Житомирської області
Попередня новина
Наступна новина