20 лип. 2017 р.

Виявлено незаконний видобуток корисних копалин в Олевськрму та Овруцькому районах

В черговий раз виялено та зафіксовано факти незаконного видобутку корисних копалин на території Житомирської області. Оперативними групами Державної екологічної інспекції у Житомирській області 18.07.2017р. було виявлено два факти незаконоого видобування піску та каменю.
Так в Овруцькому районі поблизу с. Ігнатпіль виявлено факт незаконного видобутку піску. На місці події знаходилась спеціалізована техніка, якою вантажили та вивозили пісок. Про дану подію було повідомлено в Овруцьке ВП Коростенського ВП ГУНП в Житомирській області. Слідчо – оперативна група одразу ж прибуло на місце виклику для проведення спільних заходів.
Майже одночасно в Олевському районі за межами населенного пункту Сущанської сільської ради, поблизу лісового массиву зафіксованно факт незаконного видобутку каменю (піщаник). Площа відкритої розрорбки становила 0,2 га. На місці видобутку корисних копалин знаходились два екскаватори без номерних знаків та працювали люди. Екологами даний факт зафіксовано, винних осіб притягнуто до адмінвідповідальності. Про дану подію повідомлено в Олевське ВП Коростенського ВП ГУНП в Житомирській області
Попередня новина
Наступна новина