23 лип. 2017 р.

Газета "Древлянська столиця" подає коростенцям неправдиву інформацію, - зазначає Депутат Любочко Світлана

                                                                                       
                              Засновнику та шеф-редактору
 інформаційно-рекламного тижневика     
«Древлянська столиця»  Головійчуку О.С.
11500, м. Коростень, вул.Сосновського ***
21 липня 2017 року

Про спростування недостовірної інформації
ЗВЕРНЕННЯ
ШАНОВНИЙ ОЛЕЖЕ СЕРГІЙОВИЧУ!
У  друкованому газетному  ЗМІ «Древлянська столиця», де  Ви є засновником та шеф-редактором ( за  інформацією зазначеною в  газетах)  в № 4 від  25 травня та № 5 від 15 липня  цього року  розміщена   неправдива та не підтверджена  фактами та документами інформація щодо мене та   здійснення мною депутатської діяльності у статтях «  Навіщо нам вороги? Ми самі собі вороги»; «Ми не просимо нам допомагати – тільки не заважайте»; «Хочеш працювати у Коростені – плати «мзду» депутатам»  та  ряд іншої інформації яка  потребує підтвердженню і  викликає сумніви  щодо  вказаних  розмірів сум наданих  безоплатних  допомог, зазначеними у статтях підприємствами.
 А саме,у  зазначений статтях  подана  та поширена інформація   є неправдивою і підлягає спростуванню у відповідності до вимог чинного законодавства.
Розповсюдження інформації, яка не відповідає дійсності, є порушенням честі й гідності громадян та ділової репутації юридичних осіб. У зв’язку з цим особа, права якої було порушено, має право на відповідь або ж на спростування цих відомостей про себе у тому ж засобі масової інформації в порядку, встановленому законом.( стаття 277 ЦК)
« Негативна інформація, поширена про особу, вважаєтьсянедостовірною, якщо особа, яка їїпоширила, не доведепротилежного. Спростуваннянедостовірноїінформаціїздійснюєтьсяособою, яка поширилаінформацію.»

     Декілька  фактів зазначеної  в газеті неправдивої, не підтвердженої  та не перевіреної інформації:
 1. В  № 4 Вашої газети  зазначено що в садочку  №10 ТОВ «ТД Коростенський завод теплотехнічного обладнання» встановив 11 вікон. Хоча,  по факту, за  отриманою відповіддю  від відділу освіти ( № 610 від 29.06.2017 року),  в грудні місяці  2016 року  капітальний ремонт по заміні вікон у  дитячому садочку № 10 проводився  згідно  укладених  двох договорів за результатом виграних допорогових закупівель ПП» Рост-Енерджі». Зазначене в газеті  підприємство( ТОВ « ТД Коростенський завод теплотехнічного обладнання» в ДНЗ № 10 ніяких робіт  за документальними даними  в кількості 11 штук не здійснювало  як в жовтні-грудні  2016 року так і  в  1 півріччі 2017 року.
  2.На сесії міської ради я не озвучувала ( як Ви пишете «гнівно») будь яке підприємство  щодо неякісно виконаних робіт та  не ставила під сумнів  будь чию репутацію,а  чемно звернулась з клопотанням до  органів  виконавчої влади про довиконанняВиконовцем робіт своїх зобов’язень за договором по ДНЗ № 10,  що підтверджується зафіксованимвідеозаписом   сесії міської ради від 18 травня 2017 року на  2 годині  59 хвилині( дивиться і  уважно слухайте  відеозапис).
  3.Зазначена в газеті сума  допомоги  місту   підприємством в розмірі 8,0 млн. грн.  за останні роки , викликає в мене сумнів  і  як для  економіста та ревізора-бухгалтера за фахом,  не зрозуміло, які повинні бути у  підприємства-виробника  надприбутки, на скільки завищена собівартість   виготовленої продукції та  наданих робіт,  щоб надавати такі міліонні безкоштовні допомоги, а не направляти кошти в  розвиток підприємства, на збільшення робочих  місць , поліпшення умов праці працівників, збільшення розміру їх заробітної плати.Тому  вказана сума підлягає уточненню і реального підтвердження   документами по підприємству – надавачу благодійної допомоги та   установам- отримувачам безоплатних товарів та послуг.
  4. В  пятому номері газети  Ви робите посилання що ПП «Рост-Енерджі» за 2014-2016 рік БЕЗОПЛАТНО  надав допомогу  освітнім закладам більше 400,0 тис. грн., що  може не відповідати  дійсності так  як підприємство створено тільки в  серпні 2015 року. Роботи по  зазначеним  в статті освітнім  закладам  здійснювали інші  суб’єкти господарювання, про що свідчать укладені   договори  та  акти виконаних робіт. Да і не могло  сплатити  підприємство стільки податку на  прибуток та інших податків  в бюджет  , щоб лишились   надприбутки для  можливості надання   безоплатної фінансової допомоги аж більше 400, 0 тис.грн.за 1 рік і 3 місяці  своєї діяльності при  статутному капіталі  2.0 тис.грн. ( за  даними публічної  інформації, розміщеної в  єдиному державному реєстрі  юридичних осіб).
Тому  правдивість та реальність висвітленої  такої інформації має бути підтверджене   керівництвом самого підприємства та  відповідними  укладеними договорами на благодійну допомогу та  актами  виконаних робіт.
Також, шановний пане Олеже,  прошу  Вас   надати підтверджуючі факти та матеріали  щодо мого, як депутатаміської  ради, перешкоджання, не допуску до виконання робіт на замовлення  міського відділу освіти,отримання депутатам  та надання С ПД  «мзди»(відкатів)    та неправомірних  дій  у здійсненні  Вашої  та  інших   СПД підприємницької діяльності на території  нашого  міста.
ВИХОДЯЧИ ІЗ ВИЩЕВИКЛАДЕНОГО ТА З МЕТОЮ ДОСУДОВОГО УРЕГУЛЮВАННЯ  ПИТАНННЯ ПО  РОЗШИРЕННЮ НЕПРАВДИВОЇ ІНФОРМАЦІЇ, ЗВЕРТАЮСЬ ДО ВАС, ЯК ДО ЗАСНОВНИКА, ШЕФ РЕДАКТОРА ГАЗЕТИ ДЕ ПОШИРЕНА  НЕПРАВДИВА  ІНФОРМАЦІЯ , А  ПО  № 5 ГАЗЕТИ  ДЕ ВИ Є САМИМ ПОШИРЮВАЧЕМ  НЕПРАВДИВОЇ ІНФОРМАЦІЇ У ВІДПОВІДНОСТІ ДО ВИМОГ ЧИННОГО ЗАКОНОДАВСТВА  СПРОСТУВАТИ ВСЮ  НЕДОСТОВІРНУ ІНФОРМАЦІЮ  У ТОМУ Ж ЗАСОБІ  МАСОВОЇ ІНФОРМАЦІЇ, В  ЯКОМУ РОЗПОВСЮДЖЕНА НЕПРАВДИВА  ІНФОРМАЦІЯ , НАКЛЕП ТА  ПАПЛЮЖЕННЯ ( СТАТТЯ 277 ЦК)

Відповідь на  моє звернення  прошу надати через  відділ інформаційного забезпечення діяльності Коростенської міської ради

 за  адресою: м. Коростень, вул. Грушевського, 22( 14 кабінет, 1 поверх)
                                                                                                                                                   Депутат Коростенської  міської ради  

VII скликання                                                               Любочко Світлана
Попередня новина
Наступна новина