3 лип. 2017 р.

Акція «Безпечні канікули» пройшла в Коростені

В рамках обласної акції «Безпечні канікули» фахівцем із соціальної роботи  Коростенського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді  Грицюк Л.В.  на території Сингаївської сільської ради з учнями Грозинської гімназії з метою моніторингу, розширення та узагальнення  знань дітей про інфекційні захворювання такі, як ВІЛ/СНІД та туберкульоз   проведено ряд заходів:  тестування на тему: «Що ти знаєш про ВІЛ/СНІД» та «Що ти знаєш про туберкульоз»;  інформаційні виступи: «ВІЛ/СНІД- проблема, яка стосується кожного» та «Туберкульоз – це не вирок»; тренінг «Твоє здоров’я – запорука твого майбутнього».
Завдяки проведеним заходам діти дізналися  як вберегти  своє здоров’я, як поводитись , коли є підозра на зараження, а також було розвіяно деякі міфи про ці проблеми. Діти отримали буклети з інформацією про небезпечні хвороби.
У зазначених заходах брали участь  діти з сімей, що перебувають в складних життєвих обставинах, сімей вимушених переселенців, сімей учасників АТО тощо.
                                                                               Коростенський районний центр                                                                         соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
Попередня новина
Наступна новина