3 лип. 2017 р.

У Коростені можна утеплити своє житло через ПриватБанк і отримати державну компенсацію

Коростенці мають змогу придбати матеріали, обладнання для тепло-гідроізоляції свого помешкання, замінити вікна, котли і при цьому держава поверне частину їхніх витрачених коштів.
За програмою «Теплі кредити» мають можливість оформити кредит як фізичні особи, так і ОСББ та ЖБК, а підприємці - встановити термінал ПриватБанку і збільшити обсяги реалізації своїх товарів.
Як діє технологія видачі «Теплих кредитів» від ПриватБанку?
Для продавця - потрібно встановити POS-термінал і підключитись до сервісу «Оплата частинами» чи «Миттєва розстрочка».
Для покупця - обрати магазин, де є POS-термінал ПриватБанку і підключений сервіс «Оплата частинами», «Митєєва розстрочка». Визначитись із потрібним товаром та оплатити за допомогою картки «Універсальна» в оплату частинами чи скористатись миттєвою розстрочкою. Для подачі заявки на компенсацію клієнту треба зайти у Приват24 – «Оплата частинами» - «Теплі кредити» та вказати наступні дані - адресу встановлення обладнання, чи отримує клієнт субсидію, а також прикріпити рахунок-фактуру.
Наразі у Коростені серед партнерів ПриватБанку, де можна придбати товар для утеплення помешкання за допомогою сервісів «Оплата частинами» і «Миттєва розстрочка», є такі магазини як ФОП Прогожук «ТЕПЛІ ВІКНА», ФОП Семененко «СВІТ ЕЛЕКТРОНІКИ», ФОП Ружицький «БІЛОРУСЬКІ ДВЕРІ», ФОП Суровицька «ОКОШКО», ФОП Артахимович «ВІКНА ДВЕРІ», «АРТІУМ-М», ТЕПЛОТЕХНІКА по вулиці Грушевського, 37, «БУДМАТЕРІАЛИ» по вулиці Грушевського, 34, «КОМФОРТ» по вулиці Красіна, 5, «ІМПЕРІЯ ВІКОН» по вулиці Грушевського, 7, «СТУДІЯ ВІКОН І ДВЕРЕЙ» по вулиці Грушевського, 54, магазин «МЕЛОДІЯ» по вулиці Шевченка, 4.
Розмір компенсації для фізичних осіб може досягати до 35% від суми витрат на утеплення, а для ОСББ і ЖБК - до 70%.
Проконсультуватись та отримати більш детальну інформацію щодо програми «Теплі кредити» можна у працівників будь-якого відділення ПриватБанку.
Попередня новина
Наступна новина