19 лип. 2017 р.

В Коростені до зими можуть створити спеціалізовану комунальну службу

В Коростені до зими можуть створити спеціалізовану комунальну службу
Про таку ймовірність сказав в інтерв’ю місцевому телебаченню заступник міського голови Коростеня Леонід Якубовський. На його думку, створення такої служби нині на часі, особливо враховуючи запровадження різних форм управління багатоквартирними будинками:
"Ми розглядаємо такі плани на зимовий період створювати таку собі, я б назвав аварійно-рятувальну комунальну службу і я думаю, що така служба буде створюватися на базі КП "Теплозабезпечення". Багато ОСББ, які сьогодні створюються, вони, нажаль, не можуть собі дозволити утримувати окрему аварійну службу – електрика, слюсаря цілодобово, це дуже дорого".

Якщо така служба буде створена, за її послуги необхідно буде платити і вона, скоріш за все, буде сезонною:
"Це тільки на зиму. Влітку проблем значно менше, а взимку значно складніші питання і ми мали багато питань таких в ту зиму, яка пройшла. Багато керівників ОСББ, дійсно, зверталися до комунальної служби і вони допомагали, поки що на безплатній основі. Але нічого безплатного не буває. За будь-яку роботу треба платити гроші, люди мають отримувати заробітну плату", – зазначив заступник міського голови Коростеня Леонід Якубовський.
Попередня новина
Наступна новина