22 лип. 2017 р.

На трасі Київ-Ковеь за Новоселицею збили лося

  Нещасний випадок стався минулих вихідних на 82-му кілометрі автодороги «Київ — Ковель» за Новоселицею.
Водій на смерть збив лося, який раптово вибіг на дорогу. Чоловік не постраждав, а авто доведеться ремонтувати.   Крім того, переповідають очевидці, через аварію зіткнулося й декілька фур, які у той момент рухалися цією ділянкою траси. Факт дорожньо-транспортної пригоди без постраждалих підтвердили в поліції, однак подробиці не відомі, пише
  Натомість за словами районного мисливствознавця Сергія Бузенка, статистика ДТП за участю диких тварин у нашому районі невтішна — тільки за останні два місяці це вже п’ята загибель лосів на дорозі.
  Наприкінці червня, нагадаємо, на 83-му кілометрі цього ж автошляху житель Рівненщини теж на смерть збив сохатого.
  — Цього разу це була самка. Її, звісно ж, утилізували, адже споживати м’ясо мертвої тварини — небезпечно для здоров’я, — каже Сергій Бузенко. — Дуже шкода, що стаються такі надзвичайні події, адже поголів’я лосів на Малинщині й так не велике.
  Причин автопригод за участю диких тварин, додає мисливствознавець, може бути декілька. Очевидно, міграція диких копитних проходить саме цим автошляхом. Крім того, у вихідні інтенсивність транспортного потоку збільшується, а відповідних дорожніх знаків немає. Тож водії мають бути уважнішими, коли проїжджають повз лісову місцевість.
Попередня новина
Наступна новина