21 лип. 2017 р.

Прикордонники продовжують викривати схеми та напрямки переміщення тютюну контрабандистами


Співробітники Держприкордонслужби України продовжують виявляти правопорушників, які намагаються незаконно перемістити тютюнові вироби через державний кордон. Один з таких випадків було викрито вчора прикордонниками Житомирського загону.
Так, відпрацьовуючи попередньо отриману інформацію від оперативних підрозділів в межах ділянки відділу «Овруч» про можливе незаконне переміщення поза митним контролем тютюнових виробів, придбаних в магазині безмитної торгівлі DUTY FREE на території Республіки Білорусь, прикордонники спільно з оперативними співробітниками та працівниками митниці на залізничній станції «Виступовичі» затримали особу з господарськими сумками. Під час їх перевірки правоохоронці виявили 800 пачок сигарет білоруського виробництва без акцизних марок. Їх поза митним контролем, в об’їзд автомобільного пункту пропуску, намагався перевезти дизель-потягом «Виступовичі – Коростень» 24-річний громадянин України. 
Як з’ясувалось, правопорушники вдались до хитрощів та, попередньо змовившись, виїхали встановленим порядком на територію Білорусі, де придбали в магазині безмитної торгівлі DUTY FREE тютюнові вироби, і згодом повернулись на територію України. Після чого, не доїхавши до автомобільного пункту пропуску, на залізничній станції «Виступовичі» передали тютюнові вироби чоловіку, який на дизель-потягу повинен був їх перевезти в Україну поза митним контролем. Проте прикордонниками протиправну схему було викрито, а правопорушника затримано.
Наразі сигарети передано представникам митниці. Загальна вартість  оцінки товару склала 12 тисяч гривен.
Крім того, учора ввечері  на Буковині прикордонники відділу «Фальків» Чернівецького загону  виявили біля кордону з Румунією двох підозрілих осіб із пакунками. Під час затримання порушники покинули свою ношу та вдалися до втечі. В покинутих пакунках охоронці кордону нарахували майже 2 тисячі пачок сигарет. У ході перевірочних заходів ознак порушення кордону не виявлено. Зараз тривають заходи щодо встановлення причетних до даного правопорушення осіб.Попередня новина
Наступна новина