2 лип. 2017 р.

У приймальні депутата Розенблата знайшли невідомий пристрій - ЗМІ (ВІДЕО)

Заховану в кабінеті нардепа пластикову коробку знайшли співробітники приймальні;     в поліції не виключають, що це може бути пристрій для прослуховування
У Житомирі в громадській приймальні народного депутата від Блоку Петра ПорошенкаБорислава Розенблата, який фігурує в так званій бурштиновій справі, знайшли невідомий пристрій. У поліції не виключають, що це може бути пристрій для прослуховування, повідомляє 5 канал.

Співробітники приймальні, знайшли предмет, викликали поліцію і вибухотехніків. Пластикову коробку, що лежала за обшивкою дивана в кабінеті депутата, вилучили і відправили на експертизу.

"Там якийсь провід був, все інше було під обшивкою. Потім розрізали - там невеликий предметик червоного кольору знаходився за диваном, в самій обшивці. Як він туди потрапив - незрозуміло", - розповіла керівник громадської приймальні Софія Павлова.

Начальник відділу поліції Житомирської області Михайло Сорока зазначив, що при обстеженні приміщення вибухівка виявлена ​​не була, а вищезгаданий пристрій вилучено.

"Стовідсотково стверджувати, що це було, можна буде тільки після проведення технічної експертизи, яка дозволить ідентифікувати, що це таке", - підкреслив він.

21 червня 2017 року генпрокурор Юрій Луценко  за клопотанням САП вніс до Верховної Ради подання на позбавлення Розенблата депутатської недоторканності. Парламентарія підозрюють у зловживанні впливом та хабарництві на загальну суму $280 тисяч для лобіювання інтересів приватної компанії в сфері видобутку бурштину.




Попередня новина
Наступна новина