17 лип. 2017 р.

НА ОВРУЧЧИНІ ПОЛІЦЕЙСЬКІ ВИЛУЧИЛИ З ПРИВАТНИХ САДИБ 4,5 ТИСЯЧІ НАРКОВМІСНИХ РОСЛИН (ФОТО)

Троє жителів району виростили на своїх присадибних ділянках снодійний мак, попри заборону такого городництва. Працівники поліції усі рослини вилучили. Розпочато досудові розслідування.
14 липня працівники підрозділу превентивної діяльності Овруцького відділення поліції виявили на присадибній ділянці 55-річного жителя с. Товкачів дбайливо доглянуту грядку із вирощеним снодійним маком. Рослини були заховані серед заростей городини.
- Господар розповів вже не нову історію: мовляв, мак насіявся сам, а не виполов, бо збирався використовувати насіння для кулінарних потреб, - повідомив т.в.о. начальника Овруцького відділення поліції Віталій Боровський.  – Втім, видно було, що рослини доглядалися, тому під час досудового слідства перевірятиметься і мета такого городництва.
Усього інспектори нарахували 2339 рослин нарковмісного зілля.
Цього ж дня у с. Кирданах овруцькі поліцейські виявили посіви маку за місцем проживання 48-річної місцевої жительки та у 58-річної її односельчанки. З першої ділянки вилучили 1469 рослин, а з другої – 684 рослини нарковмісного зілля.
Нині вилучене направлено на експертне дослідження.
Відповідно до ч. 2 ст. 310 Кримінального кодексу України незаконне вирощування снотворного маку в кількості п'ятисот і більше рослин чи конопель у кількості п'ятдесят і більше рослин караються позбавленням волі на строк від 3 до 7 років.
Заходи поліції по протидії незаконному вирощуванню нарковмісних рослин тривають.

Відділ комунікації поліції
Житомирської області
Попередня новина
Наступна новина