31 лип. 2017 р.

На Житомирщині розпочато розслідування службової недбалості посадовців комунального підприємства, яка призвела до втрат на суму майже 220 тис грн

Коростенською місцевою прокуратурою до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесено відомості за фактом службової недбалості службовими особами комунального підприємства м. Коростень, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 367 КК України. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Житомирської області.
“За результатами опрацювання матеріалів ревізії фінансово-господарської діяльності Коростенського комунального підприємства встановлено, що службові особи, здійснюючи господарську діяльність за період із січня 2012 по лютий 2017 роки, несумлінно ставилися до службових обов’язків. Унаслідок цього ними допущено фінансові порушення, які призвели до втрат підприємства на загальну суму 219, 39 тис. грн”, – йдеться у повідомлені.
Наразі розпочато досудове розслідування, яке проводить місцевий відділ поліції.Коростенською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво.
Попередня новина
Наступна новина