16 лип. 2017 р.

З 1 серпня в Коростені залишиться всього один КВЖРЕП

Єдиним комунальним підприємством в місті, яке надаватиме житлово-комунальні послуги, буде КВЖРЕП № 1. КВЖРЕПи № 2, 3 і 4 ліквідовуються. А всі об’єкти, які нині обслуговують ці підприємства, а це більше 500 будинків, будуть підпорядковані КВЖРЕПу №1, який сьогодні вже надає послуги жителям дев'яноста будинків.
Але це лише в тому випадку, якщо будинки не визначаться з управителем, пояснив журналістам телебачення Коростень ТВ начальник КВЖРЕПу №1 Петро Городничий:
"Якщо мешканці визначилися і знайшли собі виконавця послуг або створили ОСББ, то вони будуть звертатися до тієї організації, яка їм буде надавати послуги. Хто не визначився, то послуги по всьому місту буде надавати КВЖРЕП-1.

Петро Городничий звертає увагу коростенців, що ліквідація трьох КВЖРЕПів не означає, що не буде структури, яка надає житлово-комунальні послуги. Ці функції перебирає на себе КВЖРЕП-1. А тому оплату за отримані послуги потрібно здійснювати вчасно, аби дати підприємству нормально функціонувати та підготовитися до роботи в зимовий час:
"В загальному несплата велика йде, тому що прозвучали такі слова, що КВЖРЕПів взагалі не буде. Ні, КВЖРЕПи будуть. Поки мешканці будинків не створять ОСББ, або не визначать, що буде в них якийсь управитель, КВЖРЕП буде надавати послуги. За останні три місяці ми недоотримали в районі 300 тисяч гривень квартирної плати. Важливо сьогодні отримати кошти, щоб закупити матеріали, щоб в зиму війти спокійно і нормально працювати".

Детальну інформацію з питань роботи КВЖРЕПів обіцяють надати за телефоном в Коростені 4-10-58, 4-30-13.
Попередня новина
Наступна новина