14 черв. 2017 р.

В Олевську депутат ОТГ достроково припинив свої повноваження


Депутат Олевської ОТГ Катинський Володимир Іванович (Народний контроль) написав заяву до Олевської територіальної міської виборчої комісії про дострокове припинення депутатських повноважень.
Катинський Володимир Іванович був закріпленим за округом №15 (с. Журжевичі, с.Рудня). За виборчим законодавством, місце депутата, що достроково припиняє свої повноваження переходить до наступного на черговістю кандидата в рейтинговому списку партії.
В постанові виборчої комісії йдеться: "Розглянувши заяву депутата Олевської ОТГ Катинського Володимира Івановича від політичної партії "Громадський рух "Народний контроль" про дострокове припинення повноважень, керуючись ч.1 ст.90 Закону України про місцеві вибори, Олевська міська виборча комісія постановляє: визнати обраним депутатом наступного за черговістю кандидата в депутати від політичної партії "Громадський рух "Народний контроль" Смика Миколу Адамовича".
Смик Микола Адамович народився 30.07.1957, член партії, від якої балотувався, освіта - професійно-технічна, приватний підприємець, місце прописки - с. Рудня-Бистра. Балотувався по округу №27 (с.Рудня-Бистра, с.Корощине, с.Сновидовичі) та набрав 125 голосів виборців (28,0898%). Наразі в депутатському корпусі Олевської ОТГ є ще два депутати від партії "Громадський рух "Народний контроль": Повар Анатолій Васильович (Перший кандидат), Лозян Богдан Васильович (Округ №11).
Джерело: olevsk.com.ua
Попередня новина
Наступна новина