22 черв. 2017 р.

Попалися на гарячому!

В ніч з 19.06.2017р. на 20.06.2017р. близько третьої години ночі рейдовою бригадою ДП "Білокоровицьке ЛГ" почуто звук бензопили в лісовому масиві на території Кам'янського лісництва у кв.18 вид.6, який відноситься до заказника "Тересини"  (район 243 км. автодороги Київ - Ковель). В ході проведення рейдових заходів лісовою охороною було виявлено та затримано групу осіб в кількості 5 чоловік - жителі Рокитнівського району, Рівненської обл., які скоїли незаконну рубку дуба (діаметр пня 65см.) загальною масою 2,95м3. Сума заподіяної шкоди  у результаті скоєння даного лісопорушення становить 14842,96 грн.
Розрізав його на сортименти проводили навантаження на віз, який обладнаний причіпним пристроєм і буксирується легковим автомобілем. Також неподалік було виявлено автомобілі ВАЗ-21015 сірого кольору, ВАЗ-2121 (нива) зеленого кольору, та бензопилу, яку злочинці сховали неподалік від автомобілів.
По даному факту негайно повідомлено Олевське відділення поліції. Оперативною групою вилучено засоби правопорушення та  затримано зловмисників яких доставлено до Олевського відділення поліції для проведення подальших слідчих дій.
         Вказана група осіб підозрюється в скоєні ряду незаконних рубок, як на території ДП «Олевське ЛГ» так і сусідніх лісгоспів.
Попередня новина
Наступна новина