21 черв. 2017 р.

За видобуток бурштину Олевський депутат намагався дати хабар

Прес-служба УСБ України повідомила про затримання депутата райради, який намагався підкупити поліцейського для прикриття нелегального видобутку бурштину. Сьогодні, 20 червня, його затримала Служба безпеки України спільно з військовою прокуратурою і Нацполіцією.
Плануючи розгорнути незаконний видобуток бурштину на території району, депутат вирішив заручитися підтримкою начальника управління захисту економіки Нацполіції Житомирщини. Він запропонував полковнику поліції 1600 доларів США за чотири дні безперешкодної роботи своїх старателів та запоруку їх подальшої "плідної і взаємовигідної співпраці".
Оперативники спецслужби затримали депутата-хабародавця у службовому кабінеті поліцейського. Вирішується питання про повідомлення затриманому про підозру за ст. 369 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчі дії.
За останньою інформацією, вищезгадана особа була в минулому депутатом районної ради, наразі він є депутатом Олевської ОТГ. Після затримання депутата у супроводі правоохоронців відправили до Генеральної прокуратури м. Києва.

Попередня новина
Наступна новина