15 черв. 2017 р.

"Чорні копачі" в Овруцькому районі

За повідомленням місцевих мешканців одного з "лісових" сіл Овруцького району про те, що біля 17.00 год. 13.06.2017 року до лісових масивів Можарівського лісництва державного підприємства "Словечанське лісове господарство", заїхав автомобіль марки "Газель" з невідомими особами. Працівниками державної лісової охорони спільно з працівниками Овруцького відділення поліції негайно було відреаговано на повідомлення та перевірено дану інформацію. Однак, «чорні копачі» зникли з місця правопорушення до приїзду правоохоронців.
Проведення охоронних заходів продовжувалося 14.06.2017 року, під час яких у лісовому масиві Можарівського лісництва цього ж підприємства вилучено 1 мотопомпу з обладнанням. 
Невідомі особи,  які займалися незаконним видобутком бурштину. відчувши небезпеку, негайно покинули лісовий масив та засоби незаконного добування бурштину.
За інформацією державної лісової охорони, «чорні копачі» діють організованою групою, одні так звані «фішки» слідкують за переміщенням рейдової бригади та правоохоронців під час здійснення рейдів, біля місця роботи або проживання та заздалегідь повідомляють про наближення рейдовиків до місць незаконного видобутку бурштину. Завдяки таким діям інші «чорні копачі» мають час на те, щоб зникнути з лісового масиву. 
Попередня новина
Наступна новина