12 черв. 2017 р.

Львівське сміття знову на Коростенщині

В Коростенському районі на території Васьковицької сільської ради місцеві жителі сьогодні вранці виявили дві фури з сміттям зі Львова

На місце події відразу прибули представники Коростенської районної влади, депутати Житомирської обласної ради Володимир Нагорняк та Віталій Науменко, депутати Коростенської районної ради Наталія Васьківська та Володимир Бас, сільський голова Петро Лазаренко, поліція на чолі з начальником Коростенського відділу поліції Олександром Гайовим, представники ЗМІ та місцеві жителі. Повідомляє www.korosten-info.com

На місці з’ясувалося, що водії мали намір вивантажити сміття в лісовій зоні поблизу залізничного переїзду, але не змогли самостійно вибратись з піску і застрягли.
На допомогу вони покликали водія на Уралі та витягти не встигли, так як були заблоковані прибувшими на місце події в першу чергу місцевими жителями та працівниками поліції.
У водіїв фур було знайдено документи із зазначенням місця погрузки у м. Львові та зазначено фірму у м. Київ, яка мала отримати даний груз та замість цього перенаправила його в ліси Коростенського району.
Нагадаємо, що сміття зі Львова періодично виявляють в різних регіонах України. У самому Львові нині надзвичайно критична ситуація з вивезенням сміття.
На даний момент стало відомо, що горе-водіїв із львівським сміттям у супроводі поліції відправили до кордону з Київською областю, тобто відповідно маршрутного листа до фірми, що мала з самого початку займатись утилізацією сміття, що незаконно потрапило до Коростенського району. Слідство триває.

Попередня новина
Наступна новина