18 трав. 2017 р.

В Коростені рятувальники навчають школярів як правильно діяти у разі небезпеки

16 травня з метою навчання дітей правилам безпечної життєдіяльності та на передодні літніх канікул у Лісівщинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів рятувальники спільно із освітянами провели Уроки безпеки для дітлахів.
До практичних заходів, що проходили паралельно за трьома різними напрямками і тематиками, були залучені й старшокласники. Хлопці демонстрували малечі засоби захисту органів дихання та шкіри і пояснювали як користуватися ними. Дівчата ж показували як потрібно надавати першу долікарську допомогу потерпілому в тій чи іншій надзвичайній ситуації. У цей же час у спортзалі школи відбувалися естафетні змагання: одягання протигазу і загальновійськового захисного комплекту, а також порятунок потерпілого із умовної хімічно забрудненої зони. Крім того, перед учнями виступали представники шкільної команди дружин юних пожежних, які у формі музичної композиції довели до своїх однолітків правила безпечної поведінки у побуті та на вулиці.
Цікавими конкурсами організатори довели до дітей правила безпечного поводження під час виявлення вибухонебезпечних предметів. Також школярам було продемонстровано навчальний документальний фільм «Небезпечні знахідки». Наприкінці заходу кожному із присутніх вручили листівки та плакати із застережливою інформацією.
IMG_20170513_104925_HDR.jpgIMG_20170513_105626_HDR.jpg
IMG_20170513_112847_HDR.jpg

У ДСНС України
у Житомирській області
Попередня новина
Наступна новина