29 трав. 2017 р.

В заповіднику «Бовсунівський» виявлено факт браконьєрства

Державною екологічною інспекцією у Житомирській області в даний час проводяться заходи щодо посилення заходів державного нагляду (контролю) за станом охорони, використання і відтворення біоресурсів під час заборони на лов в весняно – літній нерестевий період 2017 року.

Так, державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Житомирської області, під час проведення заходів контролю в ніч на 27 травня на території загально- зоологічного заказника місцевого значення «Бовсунівський», що розташований на території ДП ЛДЛАП «Лугинський держлісгосп АПК» виявлено автомобіль марки Mercedes Sprinter, державний номер АМ 3618 АІ із забороненими знаряддями лову (сітками). Крім того, громадяни, що знаходились в автомобілі (в кількості трьох чоловік) перешкоджали роботі державних інспекторів, а саме не давали змоги вилучити риболовецькі сітки із водойми в яких знаходилась риба. На адресу інспекторів почали надходити погрози щодо завдання їм тілесних ушкоджень, спричиняли штовханину з метою провокації бійки.

Вищезазначені громадяни самостійно почали знімати свої незаконно встановленні знаряддя лову. В зв’язку, із ситуацією що склалась, державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Житомирської області здійснили виклик оперативної групи зателефонувавши за номером 102.

На місце події прибули працівники національної поліції Лугинського відділення поліції. Правопорушників та автомобіль доставлено до райвідділу для подальшого з’ясування всіх обставин справи.
                                             Державна екологічна інспекція у Житомирській області
Попередня новина
Наступна новина