14 трав. 2017 р.

НА ОЛЕВЩИНІ ПОЛІЦІЯ ВИЛУЧИЛА У СТАРАТЕЛІВ ЗНАРЯДДЯ НЕЛЕГАЛЬНОГО ПРОМИСЛУ

12 травня неподалік села Шебедихи Олевського району представники Управління захисту економіки ДЗЕ Нацполіції спільно з працівниками Олевського відділення поліції виявили і припинили діяльність незаконної копальні. А поблизу с. Устинівки зупинили автомобіль, звідки вилучили специфічне старательське знаряддя.
Близько 16 години рейдова група правоохоронців у лісосмузі поблизу с. Шебедихи помітили гурт чоловіків і почули шум, схожий на звук від працюючої мотопомпи. На місці події застали незаконно організовану копальню та двох, як з’ясувалося, жителів Лугинського району віком 43-х і 45-ти років.
Слідчо-оперативна група, яка прибула після відповідного повідомлення, задокументувала виявлене. З копальні вилучено 2 мотопомпи, 2 пожежних рукави, швайбери, водозабірники та інше специфічне обладнання, яке використовується старателями.
Того ж дня на польовій дорозі неподалік с. Устинівки поліцейські зупинили автомобіль УАЗ під керуванням 28-річного жителя м. Олевська. Під час огляду автівки у салоні було виявлено мотопомпу кустарного виробництва, 9 пожежних рукавів та інше.
За обома фактами замахів на порушення правил охорони або використання надр (ст.15 ч.2 ст.240 ККУ) розпочаті кримінальні провадження.
Попередня новина
Наступна новина