24 трав. 2017 р.

Денис Сілантьєв вітав Олевськ з Днем міста!

На запрошення народного депутата Олексія Ленського (Фракція РПЛ) та депутата Житомирської обласної ради від РПЛ Сергія Крамаренка, Олевщину відвідав – Денис Сілантьєв.
Свій візит Народний депутат від Радикальної партії Олега Ляшка розпочав із привітання місцевої футбольної гордості олевчан – команди «Полісся», потім одразу долучився до святкування на центральній площі міста де зі сцени разом з Сергієм Крамаренко привітав жителів міста зі святом!
Денис Сілантьєв: «1305 лет – что этот город видел за все это время?Что он пережил? Мне сложно представить, но знаете, город – это всего лишь город. Город – это не стены, город – это не бетон и камень, город – это люди.
Уважаемые жители города, с удовольствием хочу поздравить вас с вашим празником, с сегодняшней годовщиной.1305 лет – не каждый город может похвастаться этой датой. Знаете, это наверное доказывает одно. То, что в Олевске живут очень сильные, очень любящие, и, скажем, отзывчивые, и люд, которые дорожать своим городом, своей историей.»
 В свою чергу вітаючи Олевську громаду із Днем народження депутат Житомирської облради Сергій Крамаренко сказав: «Олевськ – це місто дуже працьовитих, талановитих, розумних, інколи – трошки хитрих, але дуже гарних людей. Для мене велика честь бути тут сьогодні на святі. 1305 років – визначна дата, але для справжнього перспективного, і міста майбутнього – це тільки початок. Той потенціал людський ресурсний, фінансовий і культурний говорить про те, що це місто чекає великий успіх у майбутньому.»
По закінченню урочистої частини депутати від Радикальної партії відповіли на питання журналістів - Денис Сілантьєв розповів, що був одним із ініціаторів закону, який, за його словами, сприятиме розвитку спорту в Україні.

 
Попередня новина
Наступна новина