31 трав. 2017 р.

В Коростені реалізовують проект, що пов’язний з повною термосанацією будівлі садочку.

З метою покращення умов перебування вихованців та персоналу Центру розвитку дитини №18, що розташований в мікрорайоні Пашини по вул. Мануїльського, 1, в поточному році розпочато реалізацію проекту, що пов’язний з повною термосанацією будівлі садочку.
Нагадаємо, що для виконання проекту «Термосанація будівлі Центру розвитку дитини №18 м. Коростеня (капремонт) за адресою: м. Коростень, вул. Мануїльського, 1» між Коростенською міською радою та Північною Екологічною Фінансовою Корпорацією НЕФКО в жовтні 2016 року підписано кредитну угоду на суму майже 4 млн. грн. та передбачено співфінансування з міського бюджету в розмірі 400 тис. грн.
Від моменту укладання договору проведено багато підготовчої роботи: розроблений проект, проведена його експертиза, визначено підрядника на проведення робіт із застосуванням системи електронних закупівель Prozorro.
30 травня 2017 року, на передодні отримання першого траншу від Нефко (1,2 млн. грн.), проведено чергове засідання робочої групи, в якому, крім основного складу, взяли участь: Ігор Комков, експерт компанії ENSI, зовнішнього моніторингового консультанта, Анна Мінакова, технічний консультант компанії «Гарде» та Андрій Корзун, директор ТОВ «Комунальник» - виконавець будівельних робіт. Зокрема організовано огляд садочку вищезазначеними експертами.
Відповідно до інформації, наданої начальником відділу освіти Алли Краснокутської, вже майже готова декларація на початок робіт і розпочато завезення робочого інструменту. Голова робочої групи Володимир Вигівський нагадав, що за порушення графіку робіт підрядник має сплачувати штрафні санкції, тому маємо надії, що маленькі коростенці восени будуть в гарному, а головне енергоефективному, садочку.
Відділ місцевого економічного розвитку
управління економіки
виконавчого комітету
Коростенської міської ради
Попередня новина
Наступна новина