29 трав. 2017 р.

НА ЖИТОМИРЩИНІ ОБМЕЖЕНО РУХ ВЕЛИКОВАГОВОГО ТРАНСПОРТУ!

На період літа з метою збереження мережі автомобільних доріг від передчасних руйнувань та недопущення утворення деформацій покриття Службою автомобільних доріг у Житомирській області з 9.00 до 22.00 години при температурі повітря вище 28 градусів С на території Житомирської області введено тимчасове обмеження руху великовагового автотранспорту (загальною вагою понад 24 т та навантаженням на вісь більш ніж 7 тонн).
Дане обмеження вводиться на виконання вимог Законів України «Про дорожній рух», «Про автомобільні дороги», постанови Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 року №879 «Про заходи щодо збереження автомобільних доріг загального користування» у період тривалої спекотної погоди.
На автомобільних дорогах загального користування Житомирської області вже встановлено відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні панно. Дорожніми організаціями, органами ДАІ та Укртрансінспекції посилено контроль за проїздом у спекотну погоду великовагових транспортних засобів. На автомобільних дорогах загального користування працює пересувний пункт габаритно-вагового контролю, що здійснює контроль за проїздом великовагових та великогабаритних транспортних засобів.
Попередня новина
Наступна новина