17 трав. 2017 р.

КОРОСТЕНСЬКИЙ ЗАВОД МДФ ПРОДАЄТЬСЯ

Компанія Kronospan Holdings PLC отримала дозвіл від АМКУ на придбання контрольного пакету акцій Коростенського заводу МДФ в Житомирській області

Антимонопольний комітет України (АМКУ) дозволив австрійській компанії Kronospan Holdings PLC купити понад 50% акцій ПАТ “Коростенський завод МДФ”.
Про це повідомляє прес-служба АМКУ. Передає UBR.
У 2016 році Коростенський завод МДФ (Житомирська область) скоротив збиток в 4,8 разу, або на 38,7 млн ​​грн.
Чистий дохід підприємства за підсумками минулого року збільшився на 1,5%, або на 15,2 млн грн.
Коростенський завод МДФ знаходиться в Житомирській області і займається виробництвом ламінованих і шліфованих деревоволокнистих плит.

Довідка: Група компаній Kronospan заснована в Австрії в 1897 році і є провідним європейським виробником листових матеріалів на основі деревини. До складу холдингу входять понад 40 виробництв в 28 країнах, на яких працює понад 14 тис чол, а виручка перевищує 4,5 млрд євро. В Україні компанії належить ТОВ “Кроноспан УА”, яке є одним з найбільших в Україні виробників ламінованих і шліфованих ДСП і постформінгу, а також поставляє на ринок плити МДФ, шліфовані і лаковані ХДФ, глянцеві плити HDD, плити з орієнтованою длінноразмерной стружки (OSB) , ламінована підлога, стінні декори, підвіконня, аксесуари та інші види продукції групи.
Попередня новина
Наступна новина