12 трав. 2017 р.

В Коростені активізувались телефонні шахраї "працівники служби безпеки банків"

9 травня до поліції звернувся житель м. Коростеня із повідомленнями про ошуканство. Заявник повірив псевдо-працівникам служби безпеки банку, унаслідок чого розголосив конфіденційну інформацію та втратив кошти. Нині розпочато досудове розслідування.
До Коростенського відділу поліції звернувся 56-річний житель райцентру із заявою про зникнення з його банківської картки 2900 гривень.
Під час з’ясування обставин події поліцейські встановили, що кілька днів тому на мобільний телефон чоловіка зателефонував невідомий, який представився працівником банківської установи. Чоловік повідомив абоненту, що зафіксовано спробу стороннього втручання у його банківський рахунок, тому, для посилення захисту, необхідно провести певні операції за допомогою відомих власникові таємних даних. Тож заявник погодився на пропозицію та назвав співрозмовнику усі відомості щодо власного рахунку. Тільки згодом він виявив, що з його рахунку зникли кошти.
Нині за вказаним фактом розпочато кримінальні провадження за ст. 190 (Шахрайство) ККУ, якою передбачено відповідальність у вигляді штрафу до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадських робіт на строк до 240 годин, або виправних робіт на строк до 2 років, або обмеження волі на строк до 3 років.
Попередня новина
Наступна новина