3 трав. 2017 р.

ФУТБОЛІСТ ЗІНЧЕНКО З ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛ. : Я НЕЩАСЛИВИЙ У ПСВ

20- річний хавбек Манчестер Ситі і збірної України, уродженець Радомишля, Олександр Зінченко заявив, що не почувається щасливим у голландському ПСВ, за який виступає на правах оренди.
"Моя оренда розрахована до кінця сезону, але поділитися своїми планами я поки не можу. У чемпіонаті Голландії залишилося провести дві гри, і після цього ми приймемо якесь рішення.
Можу сказати одне: тут я нещасливий, оскільки сім матчів поспіль уже не виходжу на поле. Так і не зрозумів, навіщо було брати футболіста, якого ти не використовуєш. Утім, думаю про це, але потім, зрештою, приходжу до висновку, що рішення тренера ніколи не варто обговорювати. Такий вибір наставника.
Сумувати я не збираюся. У будь-якому випадку для мене це неоціненний досвід, який не купити ні за які гроші. Я впевнений, що цей досвід мені знадобиться в майбутньому"
У нинішньому сезоні один з найперспективніших футболістів країни провів лише 15 матчів за ПСВ, відзначившись однією результативною передачею.
Дедалі частіше останнім часом Олександр грає за молодіжну команду ПСВ, відзначившись за неї вісьмома асистами в шести матчах.
За матеріалами ЗМІ України
Попередня новина
Наступна новина