25 трав. 2017 р.

Овруч просить до себе цілий район

 В процесі об'єднання громад головне запропонувати, а там видно буде.
Овруцька міська рада, не багато, не мало, запрошує до об'єднанняч цілий район - Народицький. Відповідне рішення підтримали депутати Овруцької міської ради.
Про ініціювання об’єднання Овруцького
та Народицького районів
Розглянувши звернення громадської організації «Овруччина» щодо ініціювання процесу об’єднання Овруцького та Народицького районів Житомирської області та утворення в межах цих районів адміністративно-територіальної одиниці – Овруцького району з адміністративним центром у м. Овруч, керуючись п.41 ч.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рекомендації спільного засідання постійних комісій міської ради, міська рада
В И Р І Ш И Л А :
Ініціювати процес об’єднання Овруцького та Народицького районів Житомирської області та утворення в межах цих районів адміністративно-територіальної одиниці – Овруцького району з адміністративним центром у м. Овруч.
Надіслати дане рішення до Овруцької райдержадміністрації, Овруцької районної ради та Народицької райдержадміністрації, Народицької районної ради, Народицької селищної ради для прийняття відповідних рішень згідно компетенції.
Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань бюджету, комунальної власності та залучення інвестицій та заступника міського голови – начальника фінансово-економічного відділу Рибинську Н.М.
Попередня новина
Наступна новина