25 трав. 2017 р.

У пункті пропуску «Виступовичі» зафіксовано випадок незаконного ввезення психотропної речовини

23 травня, в міжнародному автомобільному пункті пропуску «Виступовичі» Житомирської митниці ДФС зупинено спробу ввезення на територію України психотропної речовини.

Зазначену речовину намагалася ввезти громадянка Молдови, яка слідувала з Російської Федерації в Молдову через «червоний коридор».

Під час проходження усного декларування заявила про відсутність предметів, обмежених або заборонених до переміщення через митний кордон України, заповнена митна декларація вказувала про наявність у неї лише особистих речей.

В ході митного контролю транспортного засобу та речей громадянки Молдови, окрім задекларованих особистих речей, виявлено не вказану в митній декларації та не заявлену при усному опитуванні психотропну речовину «Альпрозолам» у кількості 30 таблеток. Виявлена речовина знаходилася у багажному відділені автомобіля в речовій сумці поверх особистих речей громадянки. Доступ до нього нічим не обмежувався.

Відносно правопорушника складений протокол про порушення митних правил за статтею 472 Митного кодексу України, психотропну речовину вилучено.

Довідково: відповідно до частини 1 статті 374 Митного кодексу України, товари, що ввозяться громадянами у ручній поклажі та/або у супроводжуваному багажі та на які відповідно до статті 197 Митного кодексу України встановлено обмеження щодо переміщення громадянами через митний кордон України, підлягають обов’язковому декларуванню із наданням документів, які підтверджують дотримання зазначених обмежень.
Попередня новина
Наступна новина