5 трав. 2017 р.

КЕРІВНИК ПОЛІЦІЇ ЖИТОМИРЩИНИ ПРОВІВ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН У ЛУГИНСЬКОМУ РАЙОНІ

3 травня начальник ГУНП в області Вячеслав Печененко зустрічався з керівниками та жителями Лугинського району. Актуальні проблеми безпеки, правопорядку та розслідування кримінальних правопорушень стали ключовими у розмовах з людьми.
Прийом громадян відбувався у приміщенні місцевого відділення поліції, куди й мали можливість прийти усі бажаючі, щоб розповісти про наявні проблеми, пов’язані з роботою правоохоронців.
Більшість відвідувачів нарікали на організацію роботи поліцейських, що, у свою чергу, має об’єктивне підгрунття.
- За результатами роботи упродовж 3 місяців 2017 року начальник Лугинського відділення був понижений у посаді і на даний час призначено іншу людину тимчасово виконуючим обов’язки керівника. Окрім загального некомплекту у відділенні (майже 20%, тобто кожна п’ята посада), наявні вакансії й керівної ланки - начальників слідства та превенції, - сказавВячеслав Печененко. – Але ці кадрові питання не знімають з нас відповідальності перед людьми за ефективну та злагоджену професійну роботу.
Під час зустрічі з головами райдержадміністрації, районної ради та територіальної громади відповідно Василем Чижом, Олександром Губарцем та Петром Мельником керівник ГУНП підняв питання нагальної необхідності оснащення селища та центральних доріг відеоспостереженням, що має не лише безумовний превентивний вплив, а й допомагає у розкритті злочинів.
- Сподіваюсь, що за підтримки місцевих депутатів та територіальної громади ініціативи «Безпечного міста» вдасться втілити у життя. І ми разом завдяки нашим заходам змінимо ситуацію у Лугинському районі на краще, - підсумував начальник обласної поліції.

Попередня новина
Наступна новина