29 трав. 2017 р.

РУХ ОЧОЛИВ МОЛОДИЙ ПАТРІОТ

28 травня в м. Києві відбудулися ХХVI звітно-виборні Всеукраїнські Збори (З’їзд) Народного Руху України.
Дуже добре, що переміг здоровий глузд і більшість рухівців об’єднались навколо єдиної кандидатури – народного депутата України  Віктора Кривенка. Нас тішить і те, що напередодні З’їзду Руху до нас приєднались побратими із Запорізької крайової  організації НРУ.
Єдність Руху – це головне питання сьогодення.
Молоде, амбіційне покоління рухівців, поєднане із рухівцями 90-х років має змінити владну верхівку в Українській Державі.
Пригадую ІІ етап ІХ З’їзду Руху, що відбувся 7 березня 1999 року коли нам 35 – річним рухівцям разом із рухівцями – дисидентами вдалось зберегти Рух і як радий  цьому був В. М. Чорновіл. Із усмішкою на обличчі він буквально літав серед делегатів, обнімав усіх.
І, ми розуміли, що Рух чекає новий поштовх уперед. Але  на жаль убивство лідера Руху зупинило подальший розвиток партії, а згодом  через амбіції новітніх керманичів закинуло в «обійми» олігархічних проектів.
Руху вдалось піднятись із колін і гучно заявити про себе. І тут велика заслуга молодих політиків – Віктора Кривенка та Павла Кишкаря. Вони заново об’єднали всі покоління рухівців та повернули до лав партії авторитетних партійців.
Слід подякувати голові Руху В. С. Куйбіді та головам крайових організацій НРУ, ветеранам-рухівцям, що зрозуміли та підтримали оновлення і модернізацію партії.
Народний Рух України виходить на велику політичну арену України і закликає патріотів до своїх лав.
Рухівці завжди стояли на сторожі Незалежності та Соборності України, захисті прав і свобод своїх громадян.
Ми і надалі будемо разом із Українською Нацією.
Народний Рух України очолив молодий, освічений патріот України Віктор Миколайович Кривенко і разом з українською громадою рухівці змінять страшне сьогодення на краще
 Голова Житомирської обласної (крайової)   
  організації Народного Руху України         
 Олег Лагнюк
Попередня новина
Наступна новина