2 трав. 2017 р.

Як комуністи та партія "Успішна країна" в Житомирі мітингували

У Житомирі члени забороненої в Україні "Комуністичної партії" влаштували на честь першого травня акцію "Ні тарифному геноциду!". Демонстранти зібралися на міському майдані Соборному, повідомляє "Житомир Інфо". На акцію, яка тривала більше двох годин, прийшли трохи більше ста осіб. Мітингувальники тримали прапори та плакати із написами "Українцям український газ по собівартості", "Зупинимо геноцид народу" та закликами "Припинити політичні репресії". При цьому деякі з них не до кінця усвідомлювали, куди саме потрапили та що підтримують. "Мені дали плакат – я і держу", - зізналася одна з учасниць акції. Відвідав акцію й лідер забороненої в Україні "Комуністичної партії" Петро Симоненко. За акцією спостерігали не лише правоохоронці, але й проукраїнські налаштовані активісти та депутати від ВО "Свобода". "Свободівець", депутат Житомирської міської ради Олег Черняхович не витримав виступу "комуністів" та зажадав вимкнути їм звук у колонках, через що розпочалася штовханина.

 З іншої сторони площі свій мітинг майже в одночас провела політична партія "Успішна країна" 
На мітингу- захисті прав працівників перед прихильниками виступила голова політичної партії " Успішна партії" в Житомирській області Олена Орлова, яка заявила: 

"Робота, достойна оплата і гідні умови - це найважливіше не тільки для кожної людини, але й для розвитку економіки і держави. Ми повинні захищати свої права, висловлювати свою позицію і донести до влади і роботодавців, що ми захищатимемо і боротимемось за свої права. Це не тільки для нас, це для наших родин, для наших дітей і майбутнього в успішній країні!" Перед прихильниками політичноі партіі "Успішна Країна" в Житомирі виступила і представник молоді Діана Глазкова: "Молодь не повинна лишатися осторонь політики, тому що саме від нашоі активноі позиціі зараз залежить наше майбутнє, робочі місця, можливість працювати в своій краіні і достойно жити на своій Батьківщині".

Голова Коростенського осередку політичної партії " Успішна Країна" Ольга Огороднік виступила на мирному мітингу в Житомирі: "Ми підтримуємо першотравневі мирні демонстрації для того, шоб в наших дітей та внуків була впевненість у завтрашньому дні, щоб Україна була успішною для кожного її громадянина, а не для маленької частини населення"!

Попередня новина
Наступна новина